Angelica Wiik färglitografi
2016-12-22
429252
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Månöga", signerad och numrerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 250/290, ca 86x28 cm