Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Månöga", signerad och numrerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 250/290, ca 86x28 cm

429252

2016-12-22