Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997), Trädgården, signerad Gunnar Wallentin -49, olja på duk, ca 59 x 46 cm

429256

2016-12-18