Golvvaser Kina

Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd ca 55 cm

En vas med mynningsskada och lagning

429260

2016-12-17