Modellflygplan Burda-Piper
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLFLYGPLAN, 1900-talets andra hälft, Burda-Piper, Hegi modellbau, "Burda", bemålad i blått och vitt, skevroder, vingarna sprygelbyggda, längd ca 120 cm, vingbredd 182 cm
Slitage, retuscher, skador, ej komplett, skador
429262
2016-12-18