Dekorationsvas silver Kina

Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina
Dekorationsvas silver Kina

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DEKORATIONSVAS, 2 dlr, silver, Kina, importstämplar, 1900-talets första hälft, dekor i relief av blå emalj, koraller samt turkosimitationer, höjd ca 30 cm

429267

2016-12-17