Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, med sockel, lergods, Kina, 1900-tal, glaserad, total höjd ca 88 cm, tillhörande lös figurin medföljer

Skador, lagningar

429272

2016-12-17