Carrier belleuse

Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse
Carrier belleuse

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887): ´´Liseuse´´, signerad, brons, höjd ca 33 cm

Slitage

429274

2016-12-18