Jockum Nordström litografi Nutida

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, /250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

429302

2016-12-18