Stig Larsson gouache

Stig Larsson gouache
Stig Larsson gouache
Stig Larsson gouache
Stig Larsson gouache

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STIG LARSSON (1900-tal): St Clair, sigerad och daterad Stig Larsson 1987, gouache, ca 53x73 cm

429309

2016-12-17