Salongsgrupp biedermeier
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSGRUPP, 9 dlr, 1800-talets första hälft, biedermeier, fanerade med björk, bestående av soffa, 2 karmstolar, bord, bankett, 4 stolar, soffan längd ca 170, bordets höjd ca 73, 90x77, vardera klaff 25 cm
Slitage, skador, lagningar
429313
2016-12-18