Czene Janos Apatfalvi oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

CZENE JANOS APATFALVI (1904-1984): Stilleben, signerad Czene, olja på duk, ca 50x60 cm

Dukskada

429314

2016-12-17