Halvar Frisedahl skulptur sorg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): "Sorg", signerad och daterad H Friesendahl 1917, patinerad metall, höjd ca 10 cm

429318

2016-12-18