Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALY BEN SALEM (1910-2001): Landskap, signerad Aly Ben Salem, olja på duk, ca 54x73 cm, oramad
429320
2016-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här