Spelbord biedermeier

Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier
Spelbord biedermeier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, biedermeier, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, med ljusskiva, höjd ca 77, 92x44 cm

Slitage, skador, en ljuskiva saknas

429327

2016-12-18