Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, 136/360, färglitografi, ca 59,5x41 cm.

429345

2016-12-18