Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

429356

2016-12-18