Matgrupp
2016-12-18
429359
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr, 1940-tal, fanérade med mahogny, höjd ca 72, 140x78 cm, 2 iläggsskivor vardera ca 40 cm
Slitage, delvis lösa kantband