Herbert Zangs akvarell

Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HERBERT ZANGS (1924-2003), Utan titel, akvarell, signerad och daterad Zangs 80, 60 x 43 cm

429362

2016-12-19