Skrivbyrå 1800-talets början

Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början
Skrivbyrå 1800-talets början

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets början, intarsiadekor av olika träslag, höjd ca 82, 62x45 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, smärre ytskador

429365

2016-12-18