Caroline af Ugglas oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAROLINE AF UGGLAS (1972), Tjurfigur, olja på duk, signerad, ca 92x73 cm

Ytskada/ rispa

429376

2016-12-18