Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CAROLINE AF UGGLAS (1972), Lejonfigur, olja på duk, signerad, ca 92x73 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar
429378
2016-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner