Caroline af Ugglas oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CAROLINE AF UGGLAS (1972), Lejonfigur, olja på duk, signerad, ca 92x73 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar

429378

2016-12-18