Fickursställ
2016-12-18
429382
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FICKURSSTÄLL, empirestil, 1800/1900-tal, utfört i trä med mahognyfanér och beslag i mässing, höjd ca 33 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage