Dagbädd med bord Erik Wörtz för IKEA

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, dagbädd, IKEA, teak, 1960-tal, sitthöjd ca 36, 160x80 cm, bordets mått höjd 28, 80x35 cm

Slitage

429406

2016-12-18