Birger Birger-Ericson oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Stadsmotiv, signerad Birger, olja på pannå, 66x53 cm

429409

2016-12-18