Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (5), "Nature morte", signerad och daterad Aschenbrenner -82, färglitografier 23/66, 61x46 cm

429435

2016-12-18