Bläckhorn samt skål
2016-12-18
429439
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLÄCKHORN, 1 par, i form av riddare med visir krönt av drake, zink, höjd 16, SKÅL med hänkel, patinerad metall, höjd med hänkel 9,5 cm, 1900-talets första hälft
Slitage, nötningar