Byrå 1900-tal
2016-12-18
429447
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, med 4 lådor, grå och svartbemålning, höjd ca 85, 98x50 cm
Slitage, färgborfall