Ulf Rahmberg etsningar

Ulf Rahmberg etsningar
Ulf Rahmberg etsningar
Ulf Rahmberg etsningar
Ulf Rahmberg etsningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF RAHMBERG (född 1935): Livets gång, 12 etsningar/delvis konturklippt collage, samramade, monogramsignerad och numrerad 13/30,
varierande mått, i ramen ca 150x93 cm

429449

2016-12-18