Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF RAHMBERG (född 1935): Livets gång, 12 etsningar/delvis konturklippt collage, samramade, monogramsignerad och numrerad 13/30,
varierande mått, i ramen ca 150x93 cm
429449
2016-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här