Leif Kander
2016-12-18
429453
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEIF KANDER (född 1939): Blommande äppelträd, signerad och daterad Kander -81, olja på duk, ca 116x103 cm