Medaljong gips

Medaljong gips
Medaljong gips

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDALJONG, 19/2000-tal, gips, efter Sergel, diameter ca 68 cm

Gjutdefekter, slitage, smärre fläckar

429457

2016-12-19