Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 2+2, 1800-talets början, gustaviansk provins, såkallade "Leksand modell", vitmålade varav två med guld dekor, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, klädsel med fläckar

429459

2016-12-18