Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELLA HÄGG-BOLIN (1872-1954): Porträtt, 1 par, signerade och daterade 1917, pasteller, 60x42 cm
429475
2016-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här