Derrière le Miroir Bram van Velde

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, Bram van Velde, nr 216 (3 originallitografier) samt nr 240 (med 2 st originallitografier), en litografi efter medföljer

Lätt bruksslitage

429494

2016-12-18