Derrière le Miroir Paul Rebeyrolle

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 4 st, Paul Rebeyrolle, nr 163 (med 8 st originallitografier), nr 177 (med 7 st originallitografier), nr 187 (med 5 st originallitografier), nr 219 (med 5 st originallitografier)

Lätt bruksslitage

429496

2016-12-18