Derrière le Miroir Saul Steinberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, 2 st, Saul Steinberg, nr 205 (med 3 st originallitografier), nr 224 (med 4 st originallitografier)

Lätt bruksslitage

429499

2016-12-18