Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 16/1700-tal, i svepaskteknik, med beslag i smide, höjd ca 30, 48x46 cm

Skador, nyckel saknas

429506

2016-12-18