Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 16/1700-tal, i svepaskteknik, med beslag i smide, höjd ca 30, 48x46 cm
Skador, nyckel saknas
429506
2016-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här