Joseph Vernet, hans efterföljare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEPH VERNET, hans efterföljare, 1700-tal, hamnmotiv med arbetare, olja på duk, ca 58x72 cm

Hål i duk

429508

2016-12-19