Albin Amelin Arbetarporträtt

Albin Amelin Arbetarporträtt
Albin Amelin Arbetarporträtt
Albin Amelin Arbetarporträtt
Albin Amelin Arbetarporträtt
Albin Amelin Arbetarporträtt
Albin Amelin Arbetarporträtt

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Arbetarporträtt, signerad Amelin -49, olja på duk, 101x 81 cm

429513

2016-12-19