Klubbat för:
4 400 SEK
6 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Roslagsfarbror med butelj, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 70x50 cm
429516
2016-12-19