Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

4 400 SEK

6 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Roslagsfarbror med butelj, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 70x50 cm

429516

2016-12-19