Buddha alabaster

Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster
Buddha alabaster

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUDDHA, alabaster, Sydostasien, 1900-tal, höjd ca 45 cm

Slitage, mindre skador

429523

2016-12-19