Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, tidigt 1800-tal, enligt påskrift på baksidan är porträttet målat av en L Braun och ska föreställa en rådman Lindblad, olja på duk, dagermått ca 21 x 18 cm.
Krackelyr.
429530
2016-12-18