Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, tidigt 1800-tal, enligt påskrift på baksidan är porträttet målat av en L Braun och ska föreställa en rådman Lindblad, olja på duk, dagermått ca 21 x 18 cm.

Krackelyr.

429530

2016-12-18