Jonas Lindkvist Slope style Sportmemorabilia
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONAS LINDKVIST (född 1967): "Slope style", OS-Sotji signerad och numrerad Jonas Lindkvist 1/10, fotografi på FineArt-papper från Hahnemüle (arkivbeständigt), bildmått, 40x60 cm,
BILDTEXT:
Vid OS i Sochi var det första gången som Slopestyle ingick i Olympiska programmet.
Tävlingarna hölls vid Extreme Park i Rosa Khutor Mountain och här tränar en åkare inför OS-finalen 2014.
Oramad
429535
2016-12-20