Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES ANDER, bordslampa, märkt Round light System, 1900-talets slut, höjd ca 50 cm

Slitage

429541

2016-12-19