Olle Baertling serigrafi "Yio"

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Yio", färgserigrafi, 1974, stämpelsignerad, Baertling Foundation, numrerad 1/7, 1971-74. Editerad av Denise René, Paris, 91x45 cm

429554

2016-12-19