Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, engelskt, 1900-talets första hälft, mahogny, höjd 145, 61x30 cm
sned dörr, nagg på glaset, nyckel saknas, låst
429557
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här