Vitrinskåp England

Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England
Vitrinskåp England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, engelskt, 1900-talets första hälft, mahogny, höjd 145, 61x30 cm

sned dörr, nagg på glaset, nyckel saknas, låst

429557

2016-12-19