Miniatyrer
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER (4) 1800-tal, porträtt föreställande den spanska Infantinnan Marie Euginia, porträtt av ung man enligt påskrift från 1826, porträtt av medelålders herre, ram i förgyllt silver med stämpel CAC (Carl August Carlsson) Stockholm 1897, profilporträtt av äldre man, dagermått mellan ca 5,5 - 7 cm.
429573
2016-12-18