Reseikon

Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon
Reseikon

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEIKON, 1800/1900-tal, utfällbar triptyk med kalvariegrupp, bemålat trä, utfälld ca 16 x 22,5 cm.

Delvis lös i gångjärnen, färgbortfall, krackelyr.

429581

2016-12-18