Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRÄDDSNÄCKA, silver, Johan Diedrich Schwart, Karlskrona 1785, invändigt förgylld, höjd 11, längd 16,5 cm
Slitage
429585
2016-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här