Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, rokoko, Tyskland 1700-tal, fanérad i valnöt och rot, 2-lådig, senare beslag i förgylld brons, höjd 80, 80x50 cm

Ett ben avbrutet, sprickor skador, kompletteringar, nyckel saknas

429593

2016-12-19